30.06.23

Ruumide rentimine Tibutares

Tibutare Lasteaed rendib välja oma ruume huvitegevuseks nii lasteaialastele kui ka täiskasvanutele. Kokkuleppel lasteaiaga (kui ruum on vaba ja tegevus sobilik), on võimalus ruume rentida ka muudeks tegevusteks: koosolek, koolitus jne.

Ruumi rentimiseks lähtume Harku Vallavalitsuse korraldusest "Harku Vallavalitsuse hallatavate asutuste ruumide kasutustasu määrade kehtestamine", vastu võetud 27.juuni 2023 nr 376.

Ruumi rentimiseks kokku leppimiseks palume pöörduda: direktor@tibutare.edu.ee

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ruumide rentimine Tibutares

Ruumi rentimiseks lähtume Harku Vallavalitsuse korraldusest "Teenuse hinna piirmäärade kehtestamine valla hallatavates asutustes", vastu võetud 31. märts 2020 nr 181.

Ruumi rentimiseks kokku leppimiseks palume pöörduda: direktor@tibutare.edu.ee

Toimetaja: AILI LAHT