eTwinningu ühisjoonistamise võistlusele saadetud töö „Meie unistuste kool on imeline“ on valitud oma vanuserühma kolme parima hulka!

Õnnitlused Tibude ja Mikide rühmale

eTwinningu ühisjoonistamise võistlusele saadetud töö „Meie unistuste kool on imeline" on valitud oma vanuserühma kolme parima hulka!

Võistkond Tibutarelased „Meie unistuste kool on imeline" avaneb uues vahekaardis. Juhendajad Marion Soomre ja Thea Tampuu Tabasalu lasteaiast Tibutare.
Ühise arutelu käigus arvati, et unistuste kool võiks olla kaasaegne, puhas, korras, suur ja turvaline. Värvidest meeldiks lastele enim kollased ja rohelised toonid (looduslähedus, millega Tabasalus harjunud oleme). Pildile on kokku saanud laste joonistused erinevatest asjadest, mida või keda nad unistuste koolis näha tahaksid. Piltide juures on ka märksõnad, et võõras vaataja saaks aru, millega tegu.

Joonistusvõistluse tulemused: https://harno.ee/etwinning#etwinningu-uhisjooni

eTwinning saadame võidutöödes osalenud laste ja juhendajate tänukirjad ja meenepakid teele 2023. aasta jaanuarikuus (ankeedis märgitud kooli/lasteaia aadressil).