26.oktoobril anti Tibutare Lasteaiale üle Ettevõtlik Kool seinaplaat ja lipp

26.oktoobril anti Tibutare Lasteaiale üle Ettevõtlik Kool seinaplaat ja lipp.  Oleme esimene lasteaed Harjumaal, kes selle tiitli on saanud.  Üleandjateks olid Heidi Uustalu, Ettevõtlik Kool arendusjuht ja üle-eestiline koordinaator Piret Torm-Mirotšik.
Ettevõtlikuks Lasteaiaks saamiseks tuli meie personalil läbida 3 koolitust ja viia lasteaia tegevused vastavusse Ettevõtlik Kool standardiga. Standardi vastavuse analüüs puudutas järgmisi valdkondi: õppe-ja kasvatusprotsess (7 alaakriteeriumit), eestvedamine ja juhtimine ( 6 alakriteeriumit), professionaalse arengu toetamine (4 alakriteeriumit), koolipere aktiivsus ja mõju kogukonnas (4 alakriteeriumit) ning ressursid (3 alakriteeriumi).
Mis on Ettevõtlik Kool?
See on hariduse kvaliteedimärk, mis on koondnimetus põnevale ja kaasavale õppimise metoodikale ning ühtlase haridusprogramm, mis toob haridusasutusse rohkem iseseisvat ja ettevõtlikku hoiakut, arendab lastes otsustusvõimet ja ärgitab tegutsemishimu.

Tabasalu Lasteaed Tibutare direktor