Tibutare koolieelikute suurepärased tulemused spordivõistlustel

Harku valla koolieelikute sportlik jõukatsumine.

24. aprillil 2018 toimusid Tabasalu Ühisgümnaasiumi jalgpalli harjutusväljakul Tibutare Lasteaia eestvedamisel Harku valla koolieelikute teatevõistlused.

Tibutare Lasteaed saavutas kombineeritud teatevõistlustel kokkuvõttes II koha.

Tibutare Lasteaeda esindasid: Karl Kaspar, Martin, Matthias, Laura, Mia Mirtel, Iiris, Olivia Sipsikute rühmast ja Aare, Richard, Carel, Simona ja Laurett Muumide rühmast.

Tänud lapsevanemale Kaupo Rätseppale, kes oli võistlusel treeneri rollis.

„Rahvastepallime 2018"

25. aprillil 2018 osalesid Tibutare koolieelikud Keila Tervisekeskuses lasteaialaste Harjumaa rahvastepalli turniiril "Rahvastepallime 2018" . Tibutare võistkond mängis koosseisus: Aleksandr, Carel, Lisandra, Conrad , Melk Richard- Muumide rühmast ja  Karl Kaspar, Martin ja Matthias- Sipsikute rühmast ning saavutas III koha.

Parima mängija tiitli pälvisid Richard Melk ja Karl Kaspar Tomberg.

Foto: Parima mängija tiitel - Richard Melk ja Karl Kaspar Tomberg.

Aitäh lapsevanematele Ilme Olevile, Janne Tombergile ja Tibutare vilistlastele, kes meid võistlustel toetasid ja pöialt hoidsid.

Foto: Tibutare võistkond koos lapsevanemate ja vilistlastega

Tibutarelased taaskord hõbemedalil üle-eestilisel võistlusel.

27. aprillil 2018 riputati Tibutare väikestele sportlastele taaskord kaela hõbemedalid üle-eestilisel spordipäeval Audentese Spordikeskuses. Omavahel võistlesid 36 lasteaeda 432 lapsega.

Palju õnne Karl Kaspar Tomberg, Martin Kaasik, Matthias Kala, Aare Tölp, Richard Melk, Romet Järva, Laura Kens, Mia Mirtel Kiviselg, Iiris Hamer, Olivia Pärnamaa, Lisandra Priskus, Laurett Ott.

Foto: Tibutare võistkond üle-eestilisel spordipäeval - II koht.

Tänu koostööle, teineteisega arvestamisele ning ühtse grupina sama eesmärgi poole liikumisel tuli ka hea tulemus.

Aitäh lapsevanemad Kaupo Rätsepp ja Janne Tomberg ning Tibutare vilistlane Paul Oskar Tomberg abi eest võistlustel.

Õnnitlused ja tänud meie tublile liikumisõpetajale Anna Sõõrdile!

Lastele soovin, et see spordipisik, mis lasteaiast kaasa saadud, jätkuks läbi elu: terves kehas, terve vaim!