« Tagasi

Täname Tibutare talgulisi ja sponsoreid

23.mai pärastlõuna oli Tibutare hoov sagimist täis. Toimus Tibutare Lasteaia talgutepäev, kuhu kogunes 60-70 inimest (täpne talguliste arv täpsustamisel).

Täname südamest talgute ettevalmistusel suureks abiks olnud hoolekogu liikmeid Karl Sisaskit (Tibude rühma esindaja) ja Raul Leemetsa (Piilude rühma esindaja). Tublid mehed võtsid enda peale mänguväljakuatraktsioonide paigaldamise ettevalmistustööd: kaevetööde tellimine, paigaldusfirmaga läbirääkimised ja olid ka talgtutel "eestöötajad". Tunnustame ka meie sponsorit- Palmatin OÜ-d, kellelt saime tasuta multsi atraktsioonide alla turvaalaks.

Meie südamlikud tänud kuuluvad ka endisele lapsevanemale hr. Oliver Hakmannile, kes oli abiks kaevetöödel.

Samuti tänan teisi hoolekogu endisi ja praeguseid liikmeid, kes osalsid ise ja innustasid oma rühma vanemaid panust andma lasteaia mänguhoovis erinevatel töödel:

vana liiva äravedu liivakastidest, uue liiva vedu kastidesse, 2 uue aktraktsiooni turvaala ehitus ja täitmine liiva ja multsiga, akende pesu, tantsulava peitsimine ja mängumaja värvimine.

Seega suur tänu Kiisude rühma esindajale Kristina Tomsonile, Krõllide rühma esindajale Kati Raudseppale, Sipsikute rühma esindajale Kati Ehasoole, Nakside rühma esindajale Rauno Stüffile. Veel tooksin välja meie tubli endise hoolekogu esinaise Anu Sõrmuse, kes tuli esimesena ja lahkus viimasena tehes rasket füüsilist tööd loodava püramiidturnika aluse valmistamisel.

Samuti suur suur tänu kõigile vanematele ja lastele, Tibutare töötajatele, kes oma panuse andsid.

Nii tore oli sel aastal, et vanamate tööind innustas ka lapsi: poisid olid ametis liiva kühveldamisega, mõnel usinal oli kaasas isegi oma väike käru ja labidas ning tüdrukud õppisid emade käe all aknaid pesema ja värvima. Tõeline töökasvatus kasutades positiivset eeskuju.

Igati kordaläinud päev. Kel veel jaksu, siis osadesse liivakastidesse jäi veel uus liiv vedamata ja mults tuleks vedada seikluspargi alla.  Kui enam abilisi ei ole, siis tellime järgmisel nädalal tehnika seda tööd tegema, mis aga tekitab lisakulutusi.

Oleme õnnelikud, et meil on nii palju töökaid ja entusiastlikke vanemaid!

Reeli Simanson