« Tagasi

Info uue õppeaasta alguseks vanemale

Hea lapsevanem

Kuidagi märkamatult ja kiiresti on lõppemas suve kolmas kuu. Pihlakad punavad ja uue õppeaasta algus koputab uksele.

 

31. august alustame õppeaastat tarkusepäeva mänguhommikuga lasteaia õuealal. Lisan kirjale kuulutuse (info kättesaadav ka lasteaia kodulehel: http://tibutare.edu.ee). 

 

3.-14. september toimub rühmades õpetajate poolt laste vaatlus tegevustes ja arengutaseme kaardistamine rühma õppe-eesmärkide täpsustamiseks ja laste individuaalse arengu toetamise kavandamiseks.

 

3. septembrist tekib taas võimalus kasutada valverühma teenust hommikul 7.00-7.30 ja õhtuti 18.30-19.00 (alustavad Piilud). Iga rühm on rotatsiooni korras valves 2 nädalat. Valverühma palume kasutada ainult äärmise vajaduse korral (näiteks-ei ole võimalik tööle jõuda), sest lapse päev laste rühmas üle 11 tunni on tema tervisele kahjulik. Laps vajab aega ka oma pereliikmetega koos olemiseks. Valverühma telefoni nr on 555 37 031 (kell 7.00-7.30; 18.30-19.00). Mis rühm on valverühm, näete kodulehelt: http://tibutare.edu.ee/ruhmad

Alates 17. september alustame taas planeeritud õppetegevustega. Nädala õppeplaanidega ja õpetajate sissekannetega laste päeva tegemiste kohta saate tutvuda e-päeviku Eliis vahendusel (vajalik id- kaardiga registreerida kasutajaks, kes seda ei ole veel teinud). Kasutajaks saad registreerida end siit: http://www.eliis.ee/

Septembrikuu jooksul toimuvad kõigis rühmades lastevanemate koosolekud. Saate ülevaate eelmise õppeaasta rahulolu- uuringu tulemustest, kokku leppida selle õppeaasta arengusuundade ja tegevuste osas, arutada üheskoos lasteaiapereliikmetega, kuidas koos luua lastele parimad võimalused õppimiseks ja arenemiseks, lapsepõlvest rõõmu tundmiseks.

Info koosolekute aja kohta saate te rühmaõpetajatelt rühma listi kaudu (info dubleeritud ka lasteaia kodulehel).

Rühma telefoni number ja muud kontaktid, rühma e-postid, sündmuste kalendri, laste igakuiseid tegemisi kajastava Tibutare infolehe Kuldmuna ja veel palju muud kasulikku leiate jätkuvalt lasteaia kodulehelt http://tibutare.edu.ee.

Rühmategemistest annavad teile ülevaate e-posti teel (rühmalist)  lapse rühmaõpetajad.

Rõõmsalt, loovalt ja koostöiselt uude õppeaastasse!

 

Reeli Simanson

Tabasalu Lasteaed Tibutare direktor