« Tagasi

Anna Sõõrd nomineeriti Harjumaa aasta lasteaiaõpetajaks

Tibutare Lasteaial on rõõmus uudis, et meie tublile liikumisõpetajale omistati HARJUMAA AASTA LASTEAIAÕPETAJA tiitel. Palju, palju õnne talle! TÄNU JA TUNNUSTUS! 

Valituks sai ta 23 esitatud kandidaadi hulgast Harjumaal!

Anna Sõõrd pääses edasi tunnustuskonkursi „Eestimaa õpib ja tänab"  Aasta lasteaiaõpetaja kategoorias Aasta õpetaja finalistide hulka vt nimekirja HTM kodulehe lingilt 
Vaata ministri tänukirja siit:
 

Haridus- ja Teadusministeeriumil on au tunnustada Aasta Õpetaja galal "Eestimaa õpib ja tänab" haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kelle viimase kolme aasta töö on teistele eeskujuks, kes panustavad õppurite arengu toetamisse, koostöösse ning uueneva õpikäsituse elluviimisesse õppeasutustes. Tunnustuskonkursi rõhk on eesmärgil, et iga õppija individuaalset ja sotsiaalset arengut toetav, õpioskusi, loovust ning ettevõtlikkust arendav õpikäsitus rakenduks kõigil haridustasemetel ja -liikides.
26. aprilliks esitati tunnustamiseks HTM-i kodulehe kaudu ligi 2051 taotlust erinevates kategooriates, mis on kolmandiku võrra rohkem kui möödunud aastal. Sel aastal määratakse esmakordselt riiklik haridustöötaja elutööpreemia senise ühe asemel kuni kolmele inimesele ning riiklik hariduspreemia ka huvialaõpetajale. Maikuu jooksul kogunevad maakondlikud komisjonid, et oma nominendid valida vabariiklikule komisjonile esitamiseks. Harjumaa Omavalitsuste Liidu (HOL) haridus- ja kultuurikomisjon on oma valiku teinud ja komisjoni esimees Helle Lootsmann tõdes, et komisjoni töö oli pingeline, kuid rõõmupakkuv. Õpetajaid tunnustatakse maakonnas kokku kümnes kategoorias. Harjumaal esitati kokku 156 taotlust. Augustis kogunes riiklik komisjon, mis selgitas välja kõikide kategooriate laureaadid. Laupäevasel gala üritusel on ka laureaatidele tunnustused üle antud.