20.09.19

Tibutare ruumides korraldatav HUVITEGEVUS 2019/2020 õa. Registreerimine korraldajate poolt (lasteaed on ruumide rentija rollis). Täpsed ajad ja laste grupid täpsustuvud peale registreerumise lõppu.

RAHVATANTS
juhendaja Astrid Väizene (FIE), avaizene@gmail.com

Esmaspäev - saal

16:30 – 17.00

KUNSTIRING

MTÜ Fa Stuudio, juhendaja Ave Peebo, kunst@tibutare.edu.ee;

korraldaja:  fastuudio@gmail.com (Irena Bormann-Eskor)

Esmaspäeval- kunstiklass

15:15-16:00

 

 

JUDO    Judoklubi Aitado, Sensei Lauri Nebel

Kontakt: aitado@aitado.ee

Jorgen@aitado.ee; laurivebel11@gmail.com

Alustab alates 1. oktoober 2019-aprilli lõpp 2020

Teisipäev                      Neljapäev

17:00 - 17:45                   17.05 - 17.50

Võimalik teha 2 gruppi, ühed käivad teisipäev, teised neljapäev – korralduslikud otsused teeb klubi.

JALGPALL Tabasalu Jalgpalliklubi,

 juhendaja Age Mitt, info@tabasalujk.ee

Alustab alates: 12.09.19

Neljapäev

15.00 - 15.30 vanem

15.30 -16.00 noorem

(oleneb registreerunutest, mitu gruppi tuleb)

MUUSIKARING MTÜ Fa Stuudio,

juhendaja Irena Bormann-Eskor, fastuudio@gmail.com

Teisipäev- saal 12:30-13.00 - I grupp

Kolmapäev saal 12:30-13.00 - I grupp

Neljapäev saal 12:30-13.00 - I grupp

ÜLDFÜÜSILINE TRENN

MTÜ Huvikool Ring, kylli@huvikoolring.ee

juhendaja Anna Sõõrd, liikumine@tibutare.edu.ee

Kolmapäev - õueala, saal

16: 15 – 16:45 Tibud, Mikid, Sipsikud

16:45-17.15 Kiisud ja Piilud, Muumid

17:15-17.45 Naksid ja Krõllid

PLOKKFLÖÖDIRING ja KLAVERIÕPE Korraldaja: MTÜ Fa Stuudio,

juhendaja Irena Bormann-Eskor, fastuudio@gmail.com

 

Teisipäev:

Klaver  (õppeklass) 14.45 – 15.30

Klaver (õppeklass) 15.30 – 16.00

Plokkflööt (õppeklass) 16.15 – 17.00

TÜTARLASTE AEROOBIKA

juhendaja Signe-Britt Sild, signebrittsild@hot.ee
Alustab alates 03.10.2019

Neljapäev - saal
16:15-16.50

MY Dance tantsuring

Juhendaja: Annika Tomker, info@mydance.ee

 

Reede- saal

16.30-17.00 nooremad

17.05-17.35 vanemad

 

 

Tibutare ruumides korraldatav HUVITEGEVUS 2018/2019 õa. Registreerimine korraldajate poolt (lasteaed on ruumide rentija rollis). Täpsed ajad ja laste grupid täpsustuvud peale registreerumise lõppu.

RAHVATANTS
juhendaja Astrid Väizene (FIE), avaizene@gmail.com

Alustab alates 10.09.2018

Esmaspäev - saal

16:30 – 17.00

KUNSTIRING

MTÜ Fa Stuudio, juhendaja Ave Peebo, kunst@tibutare.edu.ee;

korraldaja:  fastuudio@gmail.com (Irena Bormann-Eskor)

Alustab alates 3.09.2018

Esmaspäeval- kunstiklass

I grupp 15:15-16:00

II grupp 16:15-17:00

(oleneb registreerimisest, mitu gruppi tuleb)

JALGPALL

Harju Jalgpallikool, juhendaja Urmo Timusk, info@harjujk.ee

Alustab alates 4.09.2018

Teisipäev - õueala, saal

16:15 - 16.45 kogu grupp

JUDO    Judoklubi Aitado, Sensei Lauri Nebel

Kontakt: aitado@aitado.ee

Jorgen@aitado.ee; laurivebel11@gmail.com

Alustab alates 2. oktoober 2018-aprilli lõpp 2019

Teisipäev                      Neljapäev

17:00 - 17:45                   17.05 - 17.50

Võimalik teha 2 gruppi, ühed käivad teisipäev, teised neljapäev – korralduslikud otsused teeb klubi.

JALGPALL Tabasalu Jalgpalliklubi,

 juhendaja Kadre Päri, info@tabasalujk.ee

Alustab alates: 06.09.18

Neljapäev

15.00- 15.30 vanem

15.30-16.00 noorem

(oleneb registreerunutest, mitu gruppi tuleb)

MUUSIKARING MTÜ Fa Stuudio,

juhendaja Irena Bormann-Eskor, fastuudio@gmail.com

Alustab alates 4.09.2018

Teisipäev- saal 12:30-13.00 - I grupp

Kolmapäev saal 12:30-13.00 - I grupp

Neljapäev saal 12:30-13.00 - I grupp

ÜLDFÜÜSILINE TRENN

MTÜ Huvikool Ring, kylli@huvikoolring.ee

juhendaja Anna Sõõrd, liikumine@tibutare.edu.ee

Alustab alates 5.09.2018

Kolmapäev - õueala, saal

16:15 -16.45  Krõllid, Piilud, Kiisud                                                                

16:45 -17.15 Tibud, Mikid, Naksid

(kui tuleb rohkem lapsi, tehakse ka 3. grupp)

PLOKKFLÖÖDIRING ja KLAVERIÕPE Korraldaja: MTÜ Fa Stuudio,

juhendaja Irena Bormann-Eskor, fastuudio@gmail.com

Alustab alates 4.09.2018

Teisipäev – plokkflööt  õppeklassis 16.15-17.00

Neljapäev klaver õppeklassis 15.15-16.00

                                                16.15-17.00

TÜTARLASTE AEROOBIKA

juhendaja Signe-Britt Sild, signebrittsild@hot.ee
Alustab alates 06.09.2018

Neljapäev - saal
16:15-16.50 – 1 grupp

MY Dance tantsuring

Juhendaja: Annika Tomker, info@mydance.ee

Alustab alates: 7.09.18

Reede- saal

16.30-17.00 nooremad

17.05-17.35 vanemad

 


 

Toimetaja: AILI TAMM